Slix club vílí klubKlub pro víly,které milují Winx club.

Něco o winx

Publikováno 19.07.2016 v 20:38 v kategorii Víly, přečteno: 80x

  Bloom
Oblíbená barva: červenáKoníčky: Čtení knih a vařeníPřítel: SkyNej. kamarádka: StellaOb. filmy: romantické komedieOb. hudba: popOb: kouzlo: dračí oheň

Bloom je víla dračího ohně a je z víl Winx nejsilnější.Vyrostla v Gardenii na planetě zemi. Jako malou ji jeden hasič našel uprostřed ohně a postaral se o ni. Má starší sestru Daphne, která se jí zjevovala ve snech.Bloom se ve skutečnosti narodila na ztracené planetě Domino.Bloom má zrzavé vlasy a modré oči.Je vůdkyní víl Winx.

Tecna

  Narozeniny: 16.prosince
Ob.barva: modráKoníčky: programování počítačů, vymýšlení nových technologií
Přítel: TimmyNej. kamarádka: MusaOb. filmy: sci-fiOb. hudba: pop a elektroOb. kouzlo: Laser ray
Tecna je víla technologie. Má ráda drahokamy špenát a delfíny stejně jako její přítel Timmy .Tecna se narodila v Zenithu, v technickém království. Ráda vymýšlí nové přístroje, které jejím kamarádkám pomáhají z průšvihů a pastí. Je jí 20 let a snaží se být vždy trendy, ikdyž její styl se od Stelliniho dost liší. Má růžové vlasy a zelené oči.


Layla


 Narozeniny: 15.červnaOb. barva: světle modráKoníčky: koupání sport a tanecPřítel: NabuNej.kamarádka: FloraOb. filmy: dobrodružnéOb. hudba: hip-hop a rapOb. kouzlo: Morphic
Layla je víla vln a princezna planety Andros. Její rodiče se jmenují Niobe a Teredor. Layla miluje plavání a sporty.Layla je velmi statečná, což jí v boji proti nepřátelům hodně pomáhá.Má také neústupnou povahu a divoké srdce.Layle je 20 let a má tmavě hnědé vlasy a modré oči.
 
Stella
Narozeniny: 18.srpnaOblíbená barva: žlutáKoníčky:Nakupování a módaPřítel: BrandonNej. kamarádka: BloomOb. filmy: komedieOb. hudba: Pop musicOb. kouzlo: Moon Ray.
Stella je víla slunce a princezna solarie.Její přítel se jmenuje Brandon .Je jí 21. let a její nejlepší kamarádka je Bloom.Stellini rodiče jsou rozvedeni a Stella novou matku nemá moc ráda.Stella má hnědé oči a žluté vlasy. Je to průměrná studentka, ale vyniká v gymnastice.Miluje módu a nakupování.
Musa
Přítel: RivenNej.Kamarádka: TecnaOb. filmy: MuzikályOb. hudba: jakákoliOb. kouzlo:
 Sonic Wave
Musa je víla hudby.Narodila se v Melodii.Je hodně uzavřená, ale je ráda když může být se svými kamarádkami Winx.Jeji matka byla zpěvačka a Musa po ní ten talent podědila.Ráda zpívá a umí hrát na hudební nástroje. Je velmi náladová a hrozně chytrá.Má tmavě modré vlasy a modré oči.Je jí 20


Flora
Oblíbená barva: růžováKoníčky: pěstování rostlinek ,čtení
Přítel: HeliaNej. kamarádka: LaylaOb. filmy: romantickéOb.hudba: klasickáOb. kouzlo: Obří réva
Flora je víla přírody a narodila se v zemi Limphea.Má tam také mladší sestřičku Miele.Flora má také ráda básně, zvláště ty od přítele Helia.Je jí 20 let a je z víl winx nejmoudřejší a nejlaskavější, ale je také velmi plachá.Má světle hnědé vlasy a zelené oči.
Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha